Munkahely - Kertcentrum Budapest

Gyere hozzánk

ÉRTÉKESÍTŐNEK!

Izgalmas, pörgős munka, jókedvű, vidám kollégákkal, természetes, szép környezetben.

Feladatok:

  • vevőkiszolgálás;
  • értékesítés;
  • áruelhelyezés;
  • árazás;
  • növénygondozás.

Elvárások:

  • minimum középfokú kertészeti végzettség és/vagy árudai, kertészeti tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség egy vidám, fiatalos csapatban;
  • magas szintű szakmai munka;
  • munkavégzés, természetes, szép környezetben.

Téged várunk,

Ha szereted a növényeket, állatokat, szívesen beszélgetsz emberekkel, kedveled és bírod a szabadtéri munkát, és jó csapatjátékos vagy. Munkád során fejlődik a szaktudásod, bővül a növényismereted, nagyszerű tapasztalatot szerezhetsz a kereskedelemben, mindezt egy kedves, vidám csapat tagjaként, inspiratív környezetben.

Mivel magas szakmai színvonalon dolgozunk, kérjük csak akkor jelentkezz, ha legalább minimális kertészeti tudással rendelkezel.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az info@budaikertcentrum.hu e-mail címen lehet.

Állás, munkahely - Budai Kertcentrum