Kertész állás Budapest – Budai Kertcentrum

Budapesti kertészetünkbe keresünk azonnali kezdéssel pénztáros kollégákat.

Izgalmas, pörgős munka, jókedvű, vidám kollégákkal, természetes szép környezetben.

Feladatok:

  • vevőkiszolgálás
  • kertészeti tanácsadás
  • pénztárkezelés
  • számítógépes készletnyilvántartó program kezelése
  • növénygondozás
  • árurendelés
  • ügyintézés

Kertészek előnyben!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@budaikertcentrum.hu e-mail címen lehet.

Gyere hozzánk Eladónak!

Kertész állás ajánlatunk: Budapesti kertészetünkbe folyamatosan keresünk kertészeti végzettséggel, esetleg árudai tapasztalattal rendelkező eladó kollégákat.

Feladatok:

  • vevőkiszolgálás;
  • értékesítés;
  • áruelhelyezés;
  • árazás;
  • növénygondozás.

Elvárások:

  • min. középfokú szakirányú végzettség;

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség egy vidám, fiatalos csapatban;
  • magas szintű szakmai munka;
  • munkavégzés, természetes, szép környezetben.

Néhány információ az eladó munkakörből:

Ha szenvedélyes kertrajongó vagy és ezt szeretnéd megosztani másokkal is, köztünk a helyed! Változatos munkára számíthatsz természetközeli környezetben, és miközben élvezed a gyors tempójú munkavégzést, vásárlóinkat tanácsaiddal segítheted a számukra megfelelő növények kiválasztásában. Felelsz a kertészet esztétikus kialakításáért, nagyszerű tapasztalatot szerezhetsz a kereskedelemben, és ha szeretsz tanulni, mi szívesen tanítunk, hogy szakmailag is a lehető legmagasabb színvonalat érhesd el….

Bővebb információt, a munkakörökről a “Dolgozz velünk” oldalunkon olvashat. Az itt leírtak nem minősülnek közvetlen ajánlatnak, csak tájékozódásul szolgálnak. A pontos feltétel rendszert mindig az aktuális kínálatunkban határozzuk meg.

Jelentkezni az info@budaikertcentrum. hu emailcímen lehet fényképes önéletrajzzal.

Munkahely - Kertcentrum Budapest
Állás, munkahely - Budai Kertcentrum
Állás: Munkahelyünk - Budai Kertcentrum

Gyere hozzánk MUNKATÁRSnak!

Ha szereted a fizikai munkát és akár hosszú -akár rövidtávra szeretnél elhelyezkedni, ne habozz mi szeretettel várunk.
Diákként is szívesen alkalmazunk, akár hétvégére is – mindig jól jön egy kis jövedelem!

Változatos munkára számíthatsz természetközeli környezetben.

Feladatod lesz:

  • kertészet rendben és tisztán tartása
  • növények pakolása, esztétikus elrendezése
  • besegítés a kertészet kertépítős és fejlesztési munkáiba

Örömmel vennénk, ha lenne bármilyen, kertészettel kapcsolatos végzettséged, kertészeti munkák terén szerzett tapasztalatod, de ha szívesen tanulsz, mi szívesen tanítunk és ha elkötelezett vagy, hosszú távon is megtalálhatod a helyed nálunk.

Amit kínálunk:150.000 Ft feletti nettó bér 5 munkanapra
Munkaidő: a nyitvatartásunk, öt munkanap, két szabadnap – kivéve a tavaszi szezont
Tanulási, fejlődési lehetőség egy fiatalos, vidám csapatban

Gyere hozzánk IRODAI ASSZISZTENSnek!

Ha tudod használni és szereted az excelt, word-öt, precíz vagy és bírod az irodai munkát, gyere hozzánk irodai asszisztensnek.

Elvárásaink:

  • vidám, kedves, személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • minimális angol nyelvtudás
  • talpraesettség
  • monotonitás tűrés

  • vidám, fiatalos csapat,
  • jó munkahelyi hangulat
  • természetes, szép környezet
  • felelősségteljes, folyamatos munkavégzés
  • nettó 160 000 Ft feletti fizetés.