Kertész állás Budapest – Budai Kertcentrum

Kertészeti eladó, valamint kertész állás azonnali kezdési lehetőséggel a Budai Kertcentrum Kft. budapesti telephelyén.

Kertész állás ajánlatunk: Budapesti kertészetünkbe folyamatosan keresünk kertészeti végzettséggel, esetleg árudai tapasztalattal rendelkező eladó kollégákat.

Feladatok:

  • vevőkiszolgálás;
  • értékesítés;
  • áruelhelyezés;
  • árazás;
  • növénygondozás.

Elvárások:

  • min. középfokú szakirányú végzettség;

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség egy vidám, fiatalos csapatban;
  • magas szintű szakmai munka;
  • munkavégzés, természetes, szép környezetben.

Néhány információ az eladó munkakörből:

Ha szenvedélyes kertrajongó vagy és ezt szeretnéd megosztani másokkal is, köztünk a helyed! Változatos munkára számíthatsz természetközeli környezetben, és miközben élvezed a gyors tempójú munkavégzést, vásárlóinkat tanácsaiddal segítheted a számukra megfelelő növények kiválasztásában. Felelsz a kertészet esztétikus kialakításáért, nagyszerű tapasztalatot szerezhetsz a kereskedelemben, és ha szeretsz tanulni, mi szívesen tanítunk, hogy szakmailag is a lehető legmagasabb színvonalat érhesd el….

Bővebb információt, a munkakörökről a “Dolgozz velünk” oldalunkon olvashat. Az itt leírtak nem minősülnek közvetlen ajánlatnak, csak tájékozódásul szolgálnak. A pontos feltétel rendszert mindig az aktuális kínálatunkban határozzuk meg.

Jelentkezni az info@budaikertcentrum. hu emailcímen lehet fényképes önéletrajzzal. Telefon: 06 30 944 82 63

Kertész állás Budapest – Budai Kertcentrum Kft. (BKC)  +36 30 619-2474

Munkahely - Kertcentrum Budapest
Állás, munkahely - Budai Kertcentrum
Állás: Munkahelyünk - Budai Kertcentrum